Biznes MLM w Internecie!

Zapisy do Akademii Zdrowego Życia

Każdy zainteresowany mlm-em zapyta:

Jeśli jednak zdecyduję się np. na pracę w marketingu sieciowym,  to jaką mam pewność, że sukces odniosę?

Oczywiście nigdy nie mogę Ci dać gwarancji, ponieważ sukces zależy przede wszystkim od Ciebie, ale mam dla Ciebie niespodziankę.

Możesz to robić w 99% w Internecie. Możesz dostać na to licencję. Krok po kroku, co należy zrobić aby odnieść sukces i nie popełniać błędów, które popełnia 98% ludzi z marketingu sieciowego robiąc to w sposób tradycyjny.

Proponuję Ci robienie tego biznesu przez Internet.

Dlaczego przez Internet?

Powiem Ci jak to wygląda tradycyjnie i dlaczego tak wiele osób nie odnosi sukcesu w MLM-ie w dzisiejszych czasach.

Multi Level Marketing – Wielopoziomowy System Sprzedaży, jak sam nazwa wskazuje polega na uzyskiwaniu zarobków (prowizji) od osób (dystrybutorów, konsultantów), które wprowadzimy do biznesu i od osób, które one wprowadzą do biznesu, itd. W zależności od firmy można te prowizje uzyskiwać do różnej głębokości struktury tak zbudowanej. System zarabiania jest tak zbudowany, że nie jest ważne w którym miejscu wchodzisz do sieci, ponieważ Twoje zarobki zależą od Twojego działania w dół. Możesz zarabiać więcej od osoby, która Cię wprowadziła i od osoby, która ją wprowadziła.

Jest tylko jeden warunek. Sieć musi generować obroty. Bo jeżeli masz otrzymać 3% od obrotu konsultanta np. z 4 poziomu pod Tobą, to musi on zrobić jakieś zamówienie, jakiś obrót. Inaczej zarobku nie będzie.

Czyli każdy powinien coś kupować i najlepiej zapraszać do biznesu inne osoby. Pomińmy teraz kupowanie, ponieważ jest to jasne. Kupujesz dla siebie lub sprzedajesz i zarabiasz na marży.

Jest to bardzo uproszczone i krótkie przedstawienie marketingu sieciowego, ale nie on jest tematem dzisiejszego artykułu.

Dzisiaj napiszę Ci, jak taki człowiek, który zdecyduje się działać w marketingu sieciowym szuka osób do swojego biznesu, do swojego zespołu. Dobrze o tym wiem, bo sami tak robiliśmy.

  • Pierwsze co robi, to idzie do swojej rodziny, przyjaciół, znajomych. Jest to tak zwany „ciepły rynek”. I co? I nic. Najczęściej mu odmawiają.
  • Kolejny krok to „rynek zimny” – nieznajomi. Nie jest to problem, jak są to osoby z poleceń znajomych. Gorzej, jeśli trzeba szukać ludzi na różnych akcjach prospektingowych, promocyjnych, przez ogłoszenia, rozdawanie ulotek, czy robienie ankiet. Oczywiście są z tego efekty, ale praca nie jest łatwa.

Dlaczego tak jest?

Ponieważ kierujesz propozycję do ludzi, którzy nie są tym zainteresowani.

Te osoby wcale nie są zainteresowane Twoim biznesem, Twoim MLM-em. Tylko statystyka robi to, że któraś osoba zdecyduje się na współpracę z Tobą. Reszta odmawia.

Dlatego tak wiele osób odchodzi z MLM-u. Rezygnują, ponieważ nie widzą perspektywy na dłuższą metę. Mówię o osobach, którzy chcą zarabiać i im ten biznes nie wychodzi.

I tutaj mam dla Ciebie dobra wiadomość. My stosujemy narzędzia, które powodują, że ludzie sami się do nas zgłaszają i chcą z nami współpracować. Trafiamy na ludzi, którzy są zainteresowani. A to już całkiem inna rozmowa.

I tego chcę Cię nauczyć.

Zapraszam na darmowy kurs „Biznes MLM w Internecie.”

Imię:
Email:

Marek Grabowski


Tags: , , , ,
There are no comments - Add Your Comment!

Name* Mail Adress* Blog / Website

Czemu służy to pytanie?