BIZNES I ZDROWIE
Jak zarabiać przez Internet na autopilocie?

Jak uzyskać dochód pasywny?

Jak zarabiać, pomagając innym schudnąć?

Jeżeli jesteś na tej stronie, to wiesz, że mam opracowaną specjalna aplikację, która jest silnikiem naszego biznesu. Mojego i Twojego.

System Net Life+

Mam wybraną firmę, która w uczciwy sposób zaoferuje nam produkty, które w 100%  spełniają nasze oczekiwania zdrowotne, a przy tym pozwolą generować odpowiednie prowizje i pozwolą uzyskać tak zwany dochód pasywny. Dla Ciebie.

Oto szczegóły:

Dwa główne tematy, które są największymi trendami w dzisiejszych czasach, to marketing internetowy i zdrowie. To już wiesz.

Parę słów o zdrowiu, który będzie paliwem naszego biznesu.

9 lat temu szukałem z moją żoną Krysia odpowiedzi na takie pytania:

 • Jak schudnąć bez efektu „jojo”? 
 • Jak zdrowo się odżywiać? 
 • Jak zmienić swój styl odżywiania?

9 lat temu mieliśmy wiele problemów zdrowotnych. Nie było wesoło, dlatego szukaliśmy wtedy sposobu, jak przenieść nasz biznes sieciowy do Internetu. Nie mogliśmy z uwagi na różne dolegliwości pracować w „realu”.

Zainteresowaliśmy się wtedy głównie zdrowym odżywianiem.

Dzisiaj jesteśmy zupełnie zdrowi i tylko dzięki zmianie sposobu jedzenia!

Dzisiaj po 9 latach mamy bardzo dużą wiedzę na temat zdrowego odżywiania, odchudzania i poprawy zdrowia również. Wszystko przetestowaliśmy na sobie.

 • Co by się wydarzyło w Twoim życiu, gdybym Ci dał wiarygodne odpowiedzi na powyższe pytania?
 • Co by się wydarzyło, gdybym dał Ci poznać Zasady Zdrowego Odżywiania?
 • Co by się wydarzyło u Ciebie, po przejściu jednego z naszych 3 Programów?

Dzisiaj prowadzimy

 • Program Utraty Wagi z Oczyszczaniem,
 • Program Utraty Wagi bez Oczyszczania
 • i Program Utrzymania Zdrowia.

Nie są to programy podobne do zaleceń dietetyków, gdyż podobnie jak medycyna akademicka jest zdominowana przez firmy farmaceutyczne, tak i z dietetyką jest podobnie. Wiedza jest przestarzała i nastawiona na biznes, nie na dobro pacjenta – klienta.

Na początek mam dla Ciebie PREZENT.

prezent

Jak przystąpisz do jednego z naszych Programów, nasze wsparcie (przepisy, jadłospisy, zasady, konsultacje) masz za darmo.

W naszym Programach mamy przygotowane ZASADY ODŻYWIANIA, JADŁOSPISY I PRZEPISY NA SMACZNE I ZDROWE DANIA. Nasza oferta oparta jest na szwedzkich produktach odżywczych dystrybuowanych przez firmę Oriflame Poland, które spełniają wymagania żywności funkcjonalnej. Cała oferta wsparta jest naszym wieloletnim doświadczeniem w zakresie zdrowego odżywiania.

Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie utraty wagi lub zdrowego odżywiania, to nasze Programy są również dla Ciebie.

Teraz parę słów o biznesie.

 

Biznes internetowy i zdrowie dla kobietBiznes internetowy i zdrowie dla mężczyzn

Dwa ważne pytania:

 1. Skąd będą się brały Twoje zarobki? O zarobkach dowiesz się TUTAJ.
 2. Jak szukać ludzi, którzy będą generować obroty?

Teraz wyjaśnię Ci, jak i gdzie znajdziesz ludzi.

Nie będziesz ich szukać! Na tym polega genialność tego SYSTEMU.

Ludzie sami zgłoszą się do naszego SYSTEMU i w ten sposób do Ciebie.

Jedynie, co będziesz robić, to polecać na Facebooku nasze artykuły, webinary, filmy o zdrowym odżywianiu, o biznesie internetowym, o rozwoju osobistym…

Dokładną instrukcję dostaniesz po wykonaniu 2 pierwszych kroków.

Jak to działa?

Osoby, którym to polecisz, przy okazji zobaczą zaproszenie (baner, link, wyskakujące okienko…) i wejdą na stronę lądującą, na której i Ty byłeś wcześniej. Jeśli wypełnią formularz, to zapiszą się na listę i nasz SYSTEM Net-Life+ będzie wysyłać do nich mailing. Automatycznie. Ty nie musisz nic więcej robić.

Jeśli zdecydują się działać, czy to na drodze biznesowej, czy to na drodze zdrowotnej, będą w Twojej strukturze. Zaczniesz zarabiać, gdyż każda taka osoba daje Ci obrót w Oriflame ponad 100 PP. Szczegóły o zarabianiu masz TUTAJ.

Dlatego ważne jest aby podać przy polecaniu swoje dane. Wszystko będzie w Przewodniku Akademii Marketingu Internetowego.

Wyobraź sobie taki scenariusz:

Masz swój biznes internetowy oparty na odchudzaniu, zdrowym odżywianiu, ale nie musisz biegać od jednego znajomego do drugiego i opowiadać im o biznesie, nie musisz wysyłać spamu z nadzieją, że ktoś to przeczyta, nie musisz nikogo o nic prosić.

Nie musisz tracić pieniędzy na reklamy, na otwieranie sklepów internetowych, na ogłoszenia.

To wszystko robi za Ciebie

System Net Life+___________________________________________________________________

Co musisz zrobić aby korzystać z tego systemu?

Masz do wykonania 3 proste kroki.

Krok 1.

Zarejestruj się w Klubie Oriflame >> REJESTRACJA (rejestracja jest darmowa).

Dlaczego wybraliśmy Oriflame?

Produkty Wellness zupy i koktajleBędę o tym dużo pisać później, ale najważniejsze jest, to że dzięki Oriflame możemy zaproponować najwyższej jakości produkty wspomagające zdrowe odżywianie – Wellness by Oriflame.

logo wellnessSą to w 100% naturalne koktajle, zupy odżywcze i zestawy witamin, minerałów i antyoksydantów. Dają one bezpieczeństwo, że każdego dnia dostarczamy naszemu organizmowi odpowiednich składników, np. aminokwasów egzogennych.

Możemy naszą wiedzą podzielić się i pomóc wielu ludziom stracić wagę i poprawić swoje zdrowie. Celem tego Programu nie jest chwilowa zmiana jedzenia. Nam chodzi o to, aby każdy nauczył się jeść zdrowo NA ZAWSZE.

To nie jest kolejna dieta, to jest

ZMIANA STYLU JEDZENIA

A jeżeli przy tym można… zarobić?

Wykonaj więc szybko Krok 1 i zarejestruj się w Klubie Oriflame, aby produkty Wellness by Oriflame mieć po, jak najniższej cenie. Rejestracji możesz dokonać klikając w poniższy przycisk.

Rejestracja w Oriflame

Krok 2.

Dokonaj zakupu zestawu Life+ w Oriflame i wejdź do Programu Nowy Styl Odżywiania.

Aby komuś coś zaproponować, zawsze próbuję to na sobie. Tobie też to polecam. Sprawdź ten Program na sobie. Poczuj się zdrowo i nabierz siły.

Jaką kwotę musisz zainwestować w Swoje zdrowie? To zależy, jaki Program wybierzesz. Szczegóły masz TUTAJ.

Instrukcja, jak zamówić Zestaw Life+ masz tutaj  >>  INSTRUKCJA

baner wellness by Oriflame

Rozumiem Twoje obawy, że musisz coś zapłacić, ale zwróć uwagę, że płacisz za swoje zdrowie, za lepsze samopoczucie, za produkty odżywcze najwyższej jakości.

Pamiętaj o PREZENCIE. Jak przystąpisz do jednego z naszych Programów, czyli wykupisz Zestaw Life+, nasze wsparcie (przepisy, jadłospisy, zasady, konsultacje) masz za darmo.

Zamów więc Zestaw Life+ Waga lub Zestaw Life+ Zdrowie. Szczegóły i ceny tych zestawów masz TUTAJ.

Krok 3.

Zapisz się do Biznesowej Szkoły Urody. Odbierz swój PREZENT!

Jak pisałem wcześniej, jeżeli wykonasz 2 pierwsze KROKI, to otrzymasz ode mnie PREZENT – DOSTĘP DO SYSTEMU Net-Life+.

W ramach tego dostępu będziesz mieć możliwość, a właściwie konieczność zapisu na darmowy Przewodnik Akademii Marketingu Internetowego oraz na Porady Akademii Zdrowego Życia.

 • Przewodnik Akademii Marketingu Internetowego poprowadzi Cię krok po kroku co masz zrobić każdego dnia. Link do zapisu dostaniesz po wykonaniu kroku 1 i 2.
 • Porady Akademii Zdrowego Życia nauczą Cię zdrowego odżywiania. To będzie dobre dla Twojego zdrowia i Twojej rodziny. Zrób to, mimo iż Twoim głównym celem jest biznes. Co Ci po pieniądzach, jak zdrowie będzie szwankować? Link również otrzymasz po wykonaniu kroku 1 i 2.

I to wszystko, co masz zrobić.

Naprawdę chcę, abyś zarabiał godne pieniądze i doceniam Twoje obawy związane z tym, czy sobie poradzisz, ale wyobraź sobie na chwilę siebie, jako Lidera Klubu Oriflame zarabiającego 3 000 zł co 3 tygodnie tylko na podstawie działań internetowych i dbaniu o własne zdrowie i swoich bliskich.

 

Akademia Zdrowego Życia zapisyAkademia Marketingu Internetowego

__________________________________________________________________

Jeszcze jedna uwaga!

Może zaistnieć taka sytuacja, że jesteś już członkiem Klubu Oriflame.

I co teraz?

To zależy.

 • Jeżeli jesteś w naszej strukturze, to nie ma problemu.
 • Jeżeli nie jesteś, to mamy mały problem. Jak pewnie wiesz, zarabiamy według planu marketingowego firmy Oriflame i będziemy budować Twoje struktury według naszego systemu. To wszystko musi się dziać w jednej grupie. Mamy wypracowane pewne przywileje dla całej naszej struktury (np. zakup zestawów Life+ Waga w korzystniejszej opcji) i wszystko musi być kompatybilne.

Generalnie nie oszukujmy się. Liczy się również kasa. Ty będziesz zarabiać, to i ja będę mieć z tego procencik. Jeśli jesteś w innej strukturze, to Twoje zarobki nic mi nie dają. A będę robić wszystko (oczywiście Ty również), aby Twoje zarobki były wysokie. Taka jest prawda.

Jeśli jesteś już członkiem Klubu Oriflame, podaj mi swój numer członkowski. Sprawdzimy czy jesteś u nas. Ok.?

Jeśli nie jesteś jeszcze w Oriflame, to wykonaj Krok 1 i zarejestruj się teraz >> Kliknij na poniższy przycisk.

Rejestracja w Oriflame

_______________________________________________________________

Moim celem oraz całego naszego zespołu jest  to, aby Twoje zarobki z pracy w Internecie były możliwie szybko wysokie. Musisz sobie jednak zdawać sprawę, że będą one rosły stopniowo. Nie będzie tak, że za miesiąc lub dwa będziesz zarabiać pięć tysięcy zł.

Każdy biznes zaczyna się od 1 kroku.

Wykonaj więc 3 pierwsze kroki i wejdź do naszego świata.

Czekam na Ciebie po drugiej stronie.

Marek Grabowski


Copyright 2020 . All rights reserved.