Co to jest GVO?

Zapisy do Akademii Zdrowego Życia

GVO logo

Często spotykam się z tym pytaniem, jak opowiadam o mojej pracy w Internecie i wymieniam nazwę GVO. Opowiadam wtedy trochę o tym, co zbudował Joel Therien i odsyłam na webinar, ale nie wszyscy docierają na prezentację. Z różnych przyczyn nie uzyskują pełnej informacji. W trakcie naszego spotkania nie mamy zbyt wiele czasu, a o prezentacji albo zapominają, albo nie mają w tym momencie czasu wolnego.

Dlatego postanowiłem napisać coś o GVO.

GVO to amerykańska firma hostingowi-marketingowa z siedzibą w Schertz pod San Antonio w Teksasie. Powstała w Kanadzie w 1998 roku. Przeniosła się jednak do USA w 2007 roku z uwagi na lepszą infrastrukturę światłowodową. Firmę założył i kieruje nią do tej pory Joel Therien.

GVO jest właścicielem wszystkiego, co wiąże się z usługami hostingowymi. Dlatego też ma bardzo niskie koszty i proponując swoim partnerom prowizje z programu partnerskiego, może przeznaczyć na ten cel ok. 90% dochodów.

Jakie produkty oferuje GVO?

GVO proponuje hosting Twoich stron plus wszystkie narzędzia, jakich potrzebujesz, ażeby tanio i skutecznie prowadzić swój biznes on-line. Są to narzędzia do masowego mailingu, narzędzia do prowadzenia konferencji on-line, profesjonalny wideohosting i system do tworzenia filmów.

Płacisz za hosting tylko 9,97 dolara (miesięcznie) i masz dodatkowo, można powiedzieć, pozostałe narzędzia:

 • Autoresponder.
 • Pokoje webinarowe.
 • Wideohosting.

W wersji podstawowej – Host Then Profit, te produkty mają limitowane zasoby. Wersja, w której te produkty nie maja limitów, nazywa się Titanium i kosztuje 45 $.

W wersji podstawowej otrzymujesz:

 • 70GB powierzchni.
 • 200GB transferu miesięcznie.
 • Nielimitowaną ilość baz danych.
 • Nielimitowaną ilość subdomen.
 • Nielimitowaną ilość kont e-mail.
 • Cpanel.
 • Masz możliwość zarejestrowania 4 domen. Dostajesz darmowe szablony na blogi, strony, strony przechwytujące…
 • W autoresponderze możesz ustawić 5 kampanii mailingowych.
 • Otrzymujesz dostęp do pokoju webinarowego na 5 – 10 osób. Pokoje o większej pojemności są droższe. Z pozycji tego pokoju możesz nagrywać ekran – możesz nagrywać dla siebie różne szkolenia i webinary.
 • Wideohosting. Z pozycji tego narzędzia możesz nagrywać filmy. Na serwerze GVO możesz przetrzymywać 5 filmów.
 • Dostęp do wszystkich filmów instruktażowych w wersji polskiej i angielskiej.
 • Dostęp do Akademii Nowoczesnego Marketingu. Osobno o tym poniżej.
 • Banery reklamowe.

W ważnych sprawach jest możliwość zwrócenia się z problemem do polskiego supportu. Jest to pomoc z ramienia GVO, która odpowie na wszystkie pytania i pomoże w każdym problemie. Tam można również zgłosić rezygnację z korzystania z konta GVO (jeśli komuś przyjdzie coś takiego do głowy).

Każdej nowej osobie, przystępującej do programu GVO, przysługuje gwarancja satysfakcji, czyli możliwość rezygnacji i zwrot pieniędzy, w ciągu pierwszego miesiąca członkostwa.

GVO to Program Partnerski.

Jak już wspomniałem wyżej GVO to Program Partnerski. Oznacza to, że możesz zarabiać polecając ten program innym osobom. Otrzymujesz prowizję od abonamentu osoby, którą poleciłeś i od zarobku tych Twoich partnerów, którzy też zarabiają.

Jeśli chcesz już skorzystać z narzędzi GVO, możesz zarejestrować się pod tym linkiem. Kliknij na ten baner GVO.

 

GVO

Co masz zrobić na tej stronie?

Podasz swoje dane i w zakładce płatniczej wpisujesz dane swojej karty, z której co miesiąc będzie pobierana kwota ok. 30 zł (9,97 $).

Jeśli nie posiadasz karty lub nie ma ona limitów do płatności internetowych, możesz zamówić sobie taką kartę w banku WBK (koszt 5 zł). Jest to karta wirtualna i musisz ją zasilać ze swojego konta kwotą, która jest potrzebna do płatności.

GVO jest jednocześnie dostawcą świetnych narzędzi, z których korzystam i spaniałych szkoleń, z których korzystam.

Dlatego z polecam ten Program.

Marek Grabowski

 


Tags: , , , , , , , ,
There are no comments - Add Your Comment!

Name* Mail Adress* Blog / Website

Czemu służy to pytanie?