Kim jestem?

Nazywam się Marek Grabowski

Marek Grabowski

Najtrudniej napisać o sobie. Prawda?

U mnie wszystko zmieniło się po Kursie Samokontroli Umysłu Metodą Silvy. Dotarło wreszcie do mnie, że za moje życie odpowiadam JA. Jeśli czegoś chcę, to nikt inny tego za mnie nie zrobi. Tylko ja.

To były lata 90-te.

Etat i biznes tradycyjny.

Wiem co to jest etat. Po skończonych studiach pracowałem 15 lat w zakładach elektronicznych w Koszalinie. Mimo, że etat w tamtych czasach, to zupełnie nie to samo, co teraz, ale nie czułem się dobrze w takim układzie. Gdy otworzyły się nowe możliwości, zwolniłem się z pracy (sam) i utworzyłem spółkę handlową z moją obecną żoną Krysią. Galopująca inflacja, zmiany kursów dolara położyły nasz biznes na łopatki.

Marketing sieciowy.

Wtedy weszły do Polski pierwsze MLM-y. Pokazał się Amway, potem Oriflame. To czego nauczyłem się w Amway’u wykorzystałem w Oriflame. Szybko osiągnąłem tytuł Dyrektora i później w 1994 roku Dyrektora Złotego Klubu Oriflame.

Wszystkie te lata, do chwili obecnej, poświęciłem nauce i zwiększaniu moich możliwości. Wiem dokładnie, że to, co było dobre rok temu, dzisiaj jest już mierne. W 2006 razem z moją żoną Krysią osiągnęliśmy tytuł Dyrektora Szafirowego Klubu Oriflame.

Ateny Złota Konferencja Oriflame

Ateny – Złota Konferencja Oriflame

 

Uważam, że praca w MLM-ie, to coś najlepszego, co mogło mnie spotkać (oprócz mojej żony oczywiście). Kocham wolność, samodzielność i swobodę działania.

Lubię sam prowadzić szkolenia. Organizujemy szkolenia stacjonarne dla naszych grup i od pewnego czasu prowadzimy również webinary – szkolenia on-line. Bardzo podobają mi się te możliwości.

Programy Partnerskie.

Od dwóch lat szukam możliwości działania w Internecie. Jest to dla mnie całkiem nowa dziedzina. Uczyłem się od podstaw: co to jest hosting, domena… itd. Ukończyłem ileś tam darmowych kursów internetowych, wykupiłem kursy płatne (zapłaciłem masę kasy) i dalej nie wiedziałem jednego: Jak kierować ruch na moje strony?

Wreszcie trafiłem na  GVO (wspaniałe narzędzia i szkolenia).

Teraz mogę te narzędzia i tę wiedzę wykorzystać do budowy mojego biznesu, którym jest budowa przez Internet mojego biznesu Oriflame. Teraz sam mogę tę wiedzę przekazywać dalej. Mogę szkolić.

A prywatnie?

Prywatnie lubię gotować. Odkryłem to całkiem niedawno. Piszę o tym (zaczynam pisać) na moim nowym blogu marek gotuje.pl Interesuje mnie gotowanie wg 5 Przemian (Smaków) i gotowanie z użyciem ziół. Wszystko dla zdrowia oczywiście. Uzupełniającym tematem jest DDP – Dieta Dobrych Produktów.

Pasją mojej Krysi jest ogród. 

Wspomnienia z jesieni 2012

Wspomnienia z jesieni 2012

I ćwiczenia.

Dodatkowo od jakiegoś czasu trenujemy ćwiczenia wysiłkowe z bardzo krótkim czasem trwania. Rewelacja! Nigdy nie przypuszczałem, że w takim wieku (nigdy nie ćwiczyłem) będzie mnie to interesować. A co najzabawniejsze… zarysowują mi się mięśnie, które nieśmiało wychodzą się spod… no wiadomo – warstwy tłuszczu. Ciekawe.

To tyle o mnie.

Miłego czytania.