UWAGA:

Nie lubisz ćwiczyć? 
Chcesz zgubić zbędne kilogramy? 
Chcesz mieć ładną sylwetkę? 
Chcesz nabrać tkanki mięśniowej? 
Zapraszam na rewelacyjny 
Program: 7 Minutowy Trening!!!

ćwiczenia w grupie

Co możesz zyskać, zapisując się na darmowy informator o programie 7 minutowy trening?

    • Dowiesz się, jak ćwicząc jedynie 7 minut 3 razy w tygodniu, spełnisz wyżej wymienione oczekiwania. Pakiet kliencki (za $9,97 miesięcznie) da Ci dostęp do rewelacyjnego programu fitness. Odkryjesz najbardziej pożądany biznes w branży fitness i odchudzania.

7 minutowy trening to program ćwiczeń, odpowiedniej diety i trenera on-line z możliwością monitorowania postępu oraz własnym portalem społecznościowym, gdzie można dzielić swoimi osiągnięciami.

Program ten udostępnili on-line, dwaj przyjaciele ze szkolnej ławki – Joel Therien i Chris Reid. Ten program fitness oparty jest na wieloletnim doświadczeniu i efektach, jakie obaj uzyskali osobiście.

  • Chris Reid – Mistrz Świata w teakwondo w 2004 roku. Jako trener wykształcił pięciu kolejnych mistrzów świata.
  • Joel Therien to założyciel i szef 7 minutowego treningu. Uprawia kulturystykę od 12 roku życia. W swojej karierze dochodzi do 6 miejsca na świecie w zawodach BodyBuilding. Obecnie prowadzi firmę GVO zatrudniającą ponad 120 osób i prowadzącą 4 biura na 3 kontynentach.

7 minutowy trening, to program fitness oparty na treningu siłowym z bardzo dużą intensywnością i bardzo krótkim czasem trwania właściwego ćwiczenia. Metoda ta oparta jest na zasadzie, że zwiększenie masy mięśniowej prowadzi między innymi do większego spalania kalorii, a co za tym idzie ma efekt odchudzający.

Jeśli zarejestrujesz się do programu 7 minut dostaniesz dostęp do własnego panelu. Tam ustalasz swój profil odpowiadając na ok. 15 pytań (wzrost, waga, umiejętność np. dotknięcia na wyprostowanych nogach podłogi, czy ćwiczyliśmy kiedyś itp.) i następnie wybierasz sobie wersję ćwiczeń dla początkujących czy zaawansowanych, w domu czy na siłowni, z przyrządami czy bez…

Gdy ustawisz sobie swój profil, w zakładce „moje filmy video” otrzymasz propozycję ćwiczeń na 10 dni. Jest to cykl, który powtarzasz z różną intensywnością.

Na każdy dzień masz przygotowane filmy. Ćwiczenia polegają na tym, że co drugi dzień trenujesz inną partię ciała, ale tak do zmęczenia. Cały proces odbudowy mięśni i odchudzania odbywa się, nie w trakcie ćwiczeń, ale w przerwie między tymi ćwiczeniami. Do tej samej partii mięśni wracasz dopiero po 10 dniach.

Dostaniesz ode mnie zaproszenie na webinar informacyjny i video pokazujące, jak wygląda serwis 7 Minutowy Trening od środka.

    • Otrzymasz propozycję zakupu pakietu biznesowego, który daje dostęp do ciekawego planu wynagrodzeń za polecanie, dostęp do ekskluzywnych szkoleń marketingowych on-line i narzędzi do promocji w internecie.

Aby zarabiać, musisz stać się Partnerem Biznesowym. To oznacza, że wykupujesz pakiet biznesowy za $19,95 na miesiąc. Zarabiasz polecając Program 7 Minutowy Trening. Otrzymujesz:

50% PROWIZJI BEZPOŚREDNIEJ

Za każdym razem gdy komuś polecisz ten Program i stanie się on klientem, zapłaci niewielką opłatę ($9.97 na miesiąc), a system 7 minutowy trening naliczy Ci dokładnie 50% prowizję: $4,98 co miesiąc.

50% BONUS DOPASOWANY

Gdy polecony przez Ciebie klient, który jest przez Ciebie polecony dokupi pakiet biznesowy oraz sam zacznie promować produkt i odbierać prowizje, Ty też zarabiasz. System 7 minutowy trening wyśle Ci „bonus dopasowany” na kwotę dokładnie stanowiącą 50% zarobku tej osoby.

Nie wiem, jak  Ty, ale ja zawsze szukałem czegoś naprawdę mocnego w zakresie możliwości biznesowych.

Wreszcie znalazłem dla siebie i dla Ciebie, aby móc pracować z domu, w dowolnym czasie, tylko przez Internet, bez telefonów i bez spotkań. Czegoś, co by działało na totalnym autopilocie i przynosiło pieniądze non-stop.

I oto mamy coś takiego! Jest to okazja biznesowa stworzoną na fundamencie solidnego produktu, który kosztuje mniej, a jednocześnie oferuje znacznie więcej niż cokolwiek innego w tej niszy!

Pamiętaj!

  • Możesz być tylko klientem i ćwiczyć jedynie 7 minut w tygodniu aby poprawić swoją sylwetkę. Ćwiczysz w domu lub na siłowni.
  • Możesz również zostać Partnerem Biznesowym i zarabiać.

Decyzja należy do Ciebie. Szczegóły po zapisaniu się w poniższym formularzu. Dostaniesz na swoją skrzynkę e-mailową kilka kolejnych, szczegółowych informacji na temat Programu 7 Minutowy Trening oraz zaproszenie na webinar informacyjny.

Wpisz poniżej swój poprawny e-mail i imię aby otrzymać wszystkie informacje na temat Programu 7 Minutowy Trening oraz pozostałe inspirujące wiadomości.

 

Imię:
Email:


Copyright 2020 . All rights reserved.