UWAGA:

Kto chce niezależności finansowej i dostępu do automatycznego biznesu mlm?

mieszkanie Jamesa Bonda

 

DARMOWE LEKCJE VIDEO: Zawierające Proste i Skuteczne Techniki. Specjalny Materiał, Który Zobaczysz, Pokazuje…

    • Jak w bardzo prosty sposób pozyskiwać kontakty do swojego biznesu MLM.
    • Jak osiągnąć NIEZALEŻNOŚĆ finansową w Internecie, pracując kilka godzin dziennie.
    • Jak wykorzystać Internet do osiągnięcia sukcesu w MLM-ie.

Multi Level Marketing – Wielopoziomowy System Sprzedaży, jak sam nazwa wskazuje polega na uzyskiwaniu zarobków (prowizji) od osób (dystrybutorów, konsultantów), które wprowadzimy do biznesu i od osób, które one wprowadzą do biznesu, itd. W zależności od firmy można te prowizje uzyskiwać do różnej głębokości struktury tak zbudowanej. System zarabiania jest tak zbudowany, że nie jest ważne w którym miejscu wchodzisz do sieci, ponieważ Twoje zarobki zależą od Twojego działania w dół. Możesz zarabiać więcej od osoby, która Cię wprowadziła i od osoby, która ją wprowadziła.

Jest tylko jeden warunek. Sieć musi generować obroty. Bo jeżeli masz otrzymać 3% od obrotu konsultanta np. z 4 poziomu pod Tobą, to musi on zrobić jakieś zamówienie, jakiś obrót. Inaczej zarobku nie będzie.

Potrzebujesz więc ludzi do swojego biznesu MLM.

Gdzie ich szukać?

Powiem Ci, jak (tradycyjnie) taki człowiek, który zdecyduje się działać w marketingu sieciowym szuka osób do swojego biznesu, do swojego zespołu. Dobrze o tym wiem, bo sami tak robiliśmy.

Pierwsze co robi, to idzie do swojej rodziny, przyjaciół, znajomych. Jest to tak zwany „ciepły rynek”. I co? I nic. Najczęściej mu odmawiają.

Kolejny krok to „rynek zimny” – nieznajomi. Nie jest to problem, jak są to osoby z poleceń znajomych. Gorzej, jeśli trzeba szukać ludzi na różnych akcjach prospektingowych, promocyjnych, przez ogłoszenia, rozdawanie ulotek, czy robienie ankiet. Oczywiście są z tego efekty, ale praca nie jest łatwa.

Dlaczego tak jest?

Ponieważ kierujesz propozycję do ludzi, którzy nie są tym zainteresowani. Te osoby wcale nie są zainteresowane Twoim biznesem, Twoim MLM-em. Tylko statystyka robi to, że któraś osoba zdecyduje się na współpracę z Tobą. Reszta odmawia.

Dlatego tak wiele osób odchodzi z MLM-u? Rezygnują, ponieważ nie widzą perspektywy na dłuższą metę. Mówię o osobach, którzy chcą zarabiać i im ten biznes nie wychodzi.

I tutaj mam dla Ciebie dobra wiadomość. My stosujemy narzędzia, które powodują, że ludzie sami się do nas zgłaszają i chcą z nami współpracować. Trafiamy na ludzi, którzy są zainteresowani. A to już całkiem inna rozmowa.

I tego chcę Cię nauczyć.

Generalnie będziemy rozmawiać o tym, jak generować kontakty do Twojego biznesu marketingu sieciowego. Będę Cię uczyć marketingu internetowego, który będzie narzędziem do budowania Twojego marketingu sieciowego.

Otrzymasz dostęp do firmy hostingowej, która oprócz możliwości tworzenia stron, blogów, proponuje takie narzędzia, jak: autoresponder, video hosting, sale konferencyjne do prowadzenia webinarów, nagrywanie ekranu itp.

A co najważniejsze. Dostaniesz możliwość korzystania ze szkoleń, które dokładnie uczą, jak stosować te narzędzia. Dostaniesz dostęp do platformy szkoleniowej, która uczy naszego Systemu.

Nasz System ujawnia, jak budować MLM i minimum 3 dodatkowe, niezależne źródła dochodu (jednocześnie).

Nasz System pokazuje, jak zbudować biznes, który w sposób automatyczny wygeneruje dla nas miesięczne zarobki pozwalająca osiągnąć niezależność finansową!

Tutaj Wpisz Imię i Email, Na Który Mam Wysłać Ci wszystkie
„Sekrety Zarabiania w MLM Przez Internet”

Imię:
Email:


Copyright 2020 . All rights reserved.