Rejestracja w Klubie Oriflame

Wypełnij poniższy formularz, podając swoje dane, a nastąpi rejestracja w Klubie Oriflame.

Ważne!

Podaj w poniższym formularzu dane osoby, która „zaprosiła” Cię do naszego systemu.

Napisz, z czyjego polecenia jesteś tutaj. Kto zaprosił Cię do przeczytania artykułu, do wejścia na naszą stronę, do oglądnięcia webinaru, filmu…

Chcielibyśmy wynagrodzić tej osobie to, że poleciła nas Tobie.

Wpisz imię i nazwisko tej osoby, adres e-mailowy (jeśli znasz) lub numer telefonu. Jeśli ta osoba podała Ci promocyjny kod sponsorski, wpisz go koniecznie. W zasadzie jeśli masz ten kod, to wystarczy podać tylko imię (ewentualnie nazwisko) i ten kod.

Tak samo będziemy pytać osoby polecone przez Ciebie.

Jeśli jesteś tutaj bez niczyjego polecenia, zostaw to okienko puste.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój adres email (wymagane)

Twój adres zamieszkania (wymagane)

Twój numer telefonu (wymagane)

Twoja data urodzenia dd:mm:rrrr (wymagane)

Promocyjny kod sponsorski

Dane osoby polecającej


Po rejestracji oczekuj na naszą wiadomość. Otrzymasz wszystkie podstawowe dane w Poradniku Oriflame.

Do chwili otrzymania Poradnika nie wchodź na strony Oriflame Poland i nie podawaj swoich danych, nie rejestruj się przypadkiem samodzielnie. Takie działanie może spowodować podwójną rejestrację lub rejestrację poza naszą strukturą, a to wykluczy Cię z naszego systemu. Oczekuj spokojnie na wiadomość i dopiero wtedy… do dzieła.

Czekam na Ciebie.

Marek Grabowski

  • Tel: 500 184 073
  • E-mail: dyrektor@ori-biznes.pl

 

Po wypełnieniu formularz administratorem Pani/Pana danych jest chwilowo Serwis MarekGrabowski.pl. Wszystkie podane przez Panią/Pana dane służą jedynie do rejestracji w Klubie Oriflame. Po rejestracji są usuwane i dalszym administratorem jest Oriflame Poland Sp. z p.o.

Zgodnie z oświadczeniem podanym na stronie rejestracyjnej Oriflame Poland administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Oriflame Poland Sp. z o.o. (dalej Oriflame) z siedzibą w Warszawie 02-675 przy ul. Wołoskiej 22. Dane osobowe są przetwarzane w celach związanych z prowadzeniem działalności zgodnie z regulacjami obowiązującymi w Klubie Oriflame, utrzymywaniem kontaktów z Konsultantem i jego grupą, prowadzeniem działań marketingowych Oriflame oraz profilowaniem na podstawie zebranych danych (przygotowanie unikalnej oferty). Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być inni członkowie Klubu Oriflame oraz osoby trzecie deklarujące chęć przystąpienia do Klubu Oriflame. Każdemu członkowi Klubu Oriflame przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, choć warunkuje możliwość rejestracji w Klubie Oriflame.

 


Copyright 2020 . All rights reserved.