Jak schudnąć bez efektu „jojo”?

Jak zdrowo się odżywiać?

Jak zmienić swój styl odżywiania?

______________________________________

Jesteś tutaj ponieważ chcesz uzyskać odpowiedzi na powyższe pytania.

10 lat temu też szukałem z moją żoną Krysią odpowiedzi na takie pytania.

10 lat temu mieliśmy wiele problemów zdrowotnych. Nie było wesoło, dlatego szukaliśmy wtedy sposobu, jak przenieść nasz biznes sieciowy do Internetu. Nie mogliśmy z uwagi na różne dolegliwości pracować w „realu”.

Zainteresowaliśmy się również zdrowym odżywianiem.

Dzisiaj jesteśmy zupełnie zdrowi i tylko dzięki zmianie sposobu jedzenia!

Dzisiaj po 10 latach mamy bardzo dużą wiedzę na temat zdrowego odżywiania, odchudzania i poprawy zdrowia również. Wszystko przetestowaliśmy na sobie.

 • Co by się wydarzyło w Twoim życiu, gdybym Ci dał wiarygodne odpowiedzi na powyższe pytania?
 • Co by się wydarzyło, gdybym dał Ci poznać Zasady Zdrowego Odżywiania?
 • Co by się wydarzyło u Ciebie, po przejściu jednego z naszych 3 Programów?

Dzisiaj prowadzimy

 • Program Utraty Wagi z Oczyszczaniem,
 • Program Utraty Wagi bez Oczyszczania
 • i Program Utrzymania Zdrowia.

Nie są to programy podobne do zaleceń dietetyków, gdyż podobnie jak medycyna akademicka jest zdominowana przez firmy farmaceutyczne, tak i z dietetyką jest podobnie. Wiedza jest przestarzała i nastawiona na biznes, nie na dobro pacjenta – klienta.

 

Zdrowe odżywianie

W naszym Programie mamy przygotowane ZASADY ODŻYWIANIA, JADŁOSPISY I PRZEPISY NA SMACZNE I ZDROWE DANIA. Nasza oferta oparta jest na szwedzkich produktach odżywczych dystrybuowanych przez firmę Oriflame Poland, które spełniają wymagania żywności funkcjonalnej. Cała oferta wsparta jest naszym wieloletnim doświadczeniem w zakresie zdrowego odżywiania.

Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie utraty wagi lub zdrowego odżywiania, to skorzystaj z naszej oferty.

Przedstawiam Ci najnowszy   SYSTEM Net-Life+

__________________________________________________________________

Co musisz zrobić aby korzystać z tego systemu?

Masz do wykonania 3 proste kroki.

 

Krok 1.

Zarejestruj się w Klubie Oriflame >> REJESTRACJA (rejestracja jest darmowa). Po rejestracji skontaktuję się z Tobą i omówimy dalsze Kroki.

Dlaczego wybraliśmy Oriflame?

Będę o tym dużo pisać później, ale najważniejsze jest, to że dzięki Oriflame możemy zaproponować produkty wspomagające zdrowe odżywianie – Wellness by Oriflame. Są to w 100% naturalne koktajle, zupy odżywcze i zestawy witamin, minerałów i antyoksydantów. Dają one bezpieczeństwo, że każdego dnia dostarczamy naszemu organizmowi odpowiednich składników, np. aminokwasów egzogennych.

Mam dla Ciebie NAGRODĘ. Jak przystąpisz do jednego z naszych Programów, nasze wsparcie (przepisy, jadłospisy, zasady, konsultacje) masz za darmo.

Płacisz tylko za produkty Wellness by Oriflame.

Celem tego Programu nie jest chwilowa zmiana jedzenia. Nam chodzi o to, aby każdy nauczył się jeść zdrowo NA ZAWSZE.

To nie jest kolejna dieta, to jest

ZMIANA STYLU JEDZENIA.

 

Wykonaj więc szybko Krok 1 i zarejestruj się w Klubie Oriflame, aby produkty Wellness by Oriflame mieć po, jak najniższej cenie. Rejestracji możesz dokonać klikając w poniższy przycisk.

Rejestracja w Oriflame

Krok 2.

Dokonaj zakupu zestawu Life+ w Oriflame i wejdź do Programu Nowy Styl Odżywiania.

Jaką kwotę masz zainwestować w swoje zdrowie, zależy od Programu, jaki wybierzesz. Szczegóły masz podane niżej.

Instrukcja, jak zamówić Zestaw Life+ masz tutaj  >>  INSTRUKCJA

Zgodzę się z Twoimi obawami, że musisz coś zapłacić, zmienić styl jedzenia (ale nie musisz ciężko ćwiczyć) i jeśli liczy się dla Ciebie powrót do atrakcyjnej figury, jeśli Ci zależy na poprawie zdrowia i samopoczucia, to oznacza, iż zależy Ci na mojej propozycji. Tym bardziej, że kupując te produkty masz gwarancję, że Twój organizm otrzyma wszystko, czego potrzebuje.

Zamów więc Zestaw Life+ Waga lub Zestaw Life+ Zdrowie. Szczegóły i ceny tych zestawów masz dalej dokładnie opisane.

 

Krok 3.

Zapisz się na darmowe Porady Akademii Zdrowego Życia oraz Przewodnik Akademii Marketingu Internetowego.

 • Porady Akademii Zdrowego Życia nauczą Cię zdrowego odżywiania. Codziennie będziesz dostawać porady i sukcesywny dostęp do przykładowych jadłospisów i przepisów. Link do zapisu dostaniesz po wykonaniu tych 3 kroków.
 • Przewodnik Akademii Marketingu Internetowego poprowadzi Cię krok po kroku co masz zrobić aby te produkty mieć za darmo. Zapisz się do tej Akademii, mimo iż Twoim głównym celem jest zdrowe odżywianie, schudniecie lub poprawa zdrowia. Niewielkie działanie przyniesie Ci duże korzyści. Działanie polegać będzie na poleceniu tego Programu co najmniej ośmiu osobom. Podpowiemy, jak to zrobić. Ten punkt nie jest obowiązkowy, ale może Ci dać możliwość nabywania produktów Wellness by Oriflame po symbolicznej cenie.

 

Akademia Zdrowego Życia zapisyAkademia Marketingu Internetowego

I to wszystko, co masz zrobić.

 

Proponujemy Ci zmianę stylu odżywiania.

 • Bez specjalnych wyrzeczeń!
 • Bez liczenia kalorii!
 • Bez efektu „jojo”!

Otrzymasz od nas przykładowe jadłospisy i przepisy na proste, łatwe do zrobienia, zdrowe i smaczne dania. Jeśli przystąpisz do programu (czyli wykonasz Krok 1 i Krok 2) to wszystko otrzymasz od nas za darmo w ramach zapowiedzianego PREZENTU!

Nasz organizm potrzebuje energii i budulca aby był zdrowy i sprawny.

Budulec, to witaminy, minerały, aminokwasy i NNKT (Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe). Jeżeli nie dostanie tego wszystkiego każdego dnia, to wbuduje nam w nasze własne ciało, odbudowując i naprawiając komórki, tłuszcz, węglowodany lub jakieś inne chemiczne śmiecie. A to jest przyczyną degeneracji komórek, narządów i choroby.

Mamy dla Ciebie witaminy, minerały, antyutleniacze, kwasy Omega 3, białka… w postaci koktajli, zup i kapsułek. Otrzymasz od nas produkty odżywcze, które w wielu przypadkach wspomagają lub zastępują posiłek. Naturalne produkty!

Ile to będzie Cię kosztować?

Zapłacisz jedynie za produkty wspomagające zdrowe odżywianie. Co otrzymasz w ramach tej kwoty?

Produkty uzupełniające odżywianie – Wellness by Oriflame.

Dadzą Ci one pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi każdego dnia minimalną ilość witamin i minerałów bez względu na to, co zjesz danego dnia.

Produkt 1.

saszetka Wellness Pack

Proponujemy Ci Zestaw WellnessPack. Jedna saszetka WellnessPack zawiera:

 • 1 tabletkę witamin i minerałów dla kobiet lub mężczyzn.
 • 2 kapsułki Omega 3.
 • 1 kapsułkę astaksantyny i wyciągu z jagód.

Jest to minimum, które musisz dostarczać swojemu organizmowi każdego dnia.

Produkt 2.

koktajle Wellness by Oriflame

Koktajl Natural Balance, który zawiera proteiny zbalansowane z kwasami omega i powoli absorbowanymi węglowodanami. Naturalne witaminy, minerały, antyoksydanty i włókna zapewnią kompleksowe odżywienie, którego 100% jest absorbowane przez organizm, tworząc klocki budulcowe niezbędne dla usuwania uszkodzeń spowodowanych przez środowisko i codzienny styl życia.

Koktajl daje pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi każdego dnia odpowiednią liczbę aminokwasów potrzebną do syntezy białka. Koktajle są w smakach: waniliowym, truskawkowym lub czekoladowym.

Produkt 3.

Zupy Wellness by Oriflame

Zupy Natural Balance. Mamy dwie zupy: pomidorowa z bazylią i szparagowa. Jest to wysokobiałkowy, niskotłuszczowy środek spożywczy służący do przygotowania pysznych i sycących posiłków.

Może być stosowany, jako przekąska lub główny posiłek. Jest to produkt w 100% naturalny, zawierający kompozycję białka z trzech wegetariańskich źródeł: soi, ziemniaka i groszku. Z dodatkiem zdrowego oleju rzepakowego.

Produkty te popakowane są w Zestawy Life+ Waga i Zestaw Life+ Zdrowie. Co zawiera każdy Zestaw?

 • Zestaw Life+ Waga zawiera opisany wyżej WellnessPack oraz Koktajl Natural Balance o smaku waniliowym i Zupa Natural Balance szparagowa. Od drugiego zamówienia można zamienić smaki. Jest Zestaw damski i męski.
 • Zestaw Life+ Zdrowie zawiera WellnessPack i jeden koktajl waniliowy. Od drugiego zamówienia można zmienić smak lub koktajl na zupę. Jest Zestaw damski i męski.

Dodatkowo otrzymujesz PREZENT:

 1. Jadłospisy (przykładowe) na każdy tydzień z uwzględnieniem Produktów Wellness by Oriflame.
 2. Przepisy na zdrowe sycące dania.
 3. Dostęp do Porad Akademii Zdrowego Życia, które nauczą Cię zdrowego odżywiania.
 4. Indywidualne konsultacje on-line, telefonicznie lub osobiście.

Wartość tego wsparcia to 150 zł x 12 tygodni = 1800 zł. Ty masz TO gratis.

Ale to nie wszystko!

Oriflame jest przecież znana z tego, że oferuje kosmetyki.

Otrzymasz więc co 3 tygodnie nagrody gwarantowane:

 • Nagrody (kosmetyki do wyboru) o wartości ok. 150 zł w ramach Programu Bonus dla Urody za jedyne 12,90 zł (przy Zestawie Life+ Waga).
 • Nagrody (kosmetyki lub akcesoria) z Programu Witamy o wartości ok. 100 zł za jedyne 4,90 zł. Jest to aktualne przez 9 pierwszych tygodni. W sumie to 3 nagrody.
 • Nagrody okazjonalne w określonym tygodniu o wartości 100 zł – 150 zł za jedyne 24,90 zł.

Opłaca się? Zapewne TAK.

Dodatkowo:

 • Masz dostęp do wszystkich produktów firmy Oriflame o 20% taniej od ceny katalogowej. Oczywiście otrzymasz zawsze aktualne katalogi. Nie masz w tym zakresie żadnych zobowiązań, czy limitów. Możesz coś sobie zamówić, ale nie musisz.
 • Masz dostęp na Klubowe Strony Oriflame i całej wiedzy kosmetycznej i pielęgnacyjnej.

To ile zapłacisz za wybrany Program?

Ile wydajesz dziennie na swoje niezdrowe zachcianki? Na batoniki, na chipsy, lody, ciasteczka, słodkie napoje, fast foody, słodkie jogurty, piwo i tym podobne pokusy, nie wspominając już o nałogach typu papierosy lub kawa.

5 zł? 10 zł? 15 zł dziennie? Policz sobie.

Tyle będzie kosztować Cię ten Program? Od 7 do 11 zł dziennie.

Wszystko zależy, jaki Program wybierzesz.

Podana kwota dotyczy zakupu produktów Wellness na 3 miesiące (12 tygodni Programu, 4 Okresy Obowiązywania Katalogu OOK).

 

PROGRAM UTRATY WAGI BEZ OCZYSZCZANIA.

 i

PROGRAM UTRATY WAGI Z OCZYSZCZANIEM.

 

Wersja z oczyszczaniem organizmu kosztuje łącznie na 12 tygodni 957,78 zł. Podane niżej kwoty płacisz co 3 tygodnie (co katalog, gdyż okres trwania katalogu OOK wynosi właśnie 3 tygodnie).

Wersja bez oczyszczania organizmu kosztuje również łącznie 957,78 zł. Jak wyżej, podane kwoty płacisz co 3 tygodnie.

Czyli: 

 • 1 OOK – 318,96 zł 
 • 2 OOK – 318,96 zł 
 • 3 OOK – 318,96 zł 
 • 4 OOK – 0,90 zł 

RAZEM  =  957,78 zł

Średnio 11,40 zł dziennie.

W tych Programach zakupujesz Zestaw Life+ Waga (witaminy, minerały, Omega 3, antyoksydant – astaksantyna, koktajle odżywcze, zupy odżywcze).

Miej na uwadze, że w wielu wypadkach produkty te zastępują posiłek w całości lub w znacznej części.

Cena katalogowa tego zestawu na 12 tygodni wynosi 1197,10 zł.

Oszczędzasz 239,32 zł kupując go po rejestracji w Oriflame.

 

PROGRAM UTRZYMANIA ZDROWIA.

 

W tym Programie również tracisz na wadze, jeśli jest taka potrzeba organizmu, ale tempo jest wolniejsze.

Wersja utrzymania zdrowia kosztuje łącznie 628,92 zł. Jak wyżej, podane kwoty płacisz co 3 tygodnie.

Czyli: 

 • 1 OOK – 209,44 zł 
 • 2 OOK – 209,44 zł 
 • 3 OOK – 209,44 zł 
 • 4 OOK – 0,60 zł 

RAZEM  =  628,92 zł

Średnio 7,48 zł dziennie.

W tym Programie zakupujesz jedynie Zestaw Life+ Zdrowie (witaminy, minerały, Omega 3, antyoksydant – astaksantyna, koktajl odżywczy lub zupa odżywcza).

Cena katalogowa tego zestawu na 12 tygodni wynosi 786,40 zł.

Oszczędzasz 157,48 zł kupując go po rejestracji w Oriflame.

__________________________________________________________________

W zależności od wybranego Programu otrzymasz odpowiednie wskazówki, przepisy i zasady odżywiania.

Podoba Ci się ta propozycja? Wypełnij formularz na stronie REJESTRACJA klikając w poniższy przycisk. Po rejestracji skontaktuję się z Tobą i omówimy dalsze Kroki.

Rejestracja w Oriflame

A najlepsze jest to, że możesz mieć te wszystkie produkty za darmo. Ale o tym dowiesz się po rejestracji i po zapisie do naszego SYSTEMU Net-Life+.

__________________________________________________________________

Jeszcze jedna uwaga!

Może zaistnieć taka sytuacja, że jesteś już członkiem Klubu Oriflame.

I co teraz?

To zależy.

 • Jeżeli jesteś w naszej strukturze, to nie ma problemu.
 • Jeżeli nie jesteś, to mamy mały problem. Jak pewnie wiesz, zarabiamy według planu marketingowego firmy Oriflame i to wszystko musi się dziać w jednej grupie. Mamy wypracowane pewne przywileje dla całej naszej struktury (np. zakup zestawów Life+ Waga w korzystniejszej opcji) i wszystko musi być kompatybilne.

Jeśli jesteś już członkiem Klubu Oriflame, podaj mi swój numer członkowski. Sprawdzimy czy jesteś u nas. Ok.?

Jeśli nie jesteś jeszcze w Oriflame, to wykonaj Krok 1 i zarejestruj się teraz klikając na poniższy przycisk.

Rejestracja w Oriflame

__________________________________________________________________

Moim zadaniem oraz całego naszego zespołu jest  to, aby Twoje cele w zakresie poprawy sylwetki i zdrowia zostały osiągnięte, jak najszybciej.

Zależy to również od Twojej determinacji, dyscypliny i otwartości na nasze propozycje. Cały Program nie jest ciężki. Nie masz limitów ilościowych. Jesz ile chcesz. Zwracamy natomiast uwagę na rodzaje produktów i ich łączenie. Nauczysz się tego.

Naprawdę chcę, aby udało Ci się stracić wagę i doceniam Twoje obawy związane z ceną i zadziałaniem naszego Programu, ale wyobraź sobie na chwilę siebie bez tych dodatkowych 10 kilogramów, z płaskim brzuchem, jak to było 20 lat temu.

Każde działanie zaczyna się od 1 kroku.

Wykonaj więc 3 pierwsze kroki i wejdź do NOWEGO STYLU ŻYCIA.

Czekam na Ciebie po drugiej stronie.

Akademia Marketingu Internetowego

Marek Grabowski

 • tel. 500 184 073
 • E-mail: dyrektor@ori-biznes.pl

Copyright 2020 . All rights reserved.